RyanAir Rzeszów
  Rzeszów Londyn
  Rzeszów Birmingham
  Połączenia Ryanair
  Lotnisko Rzeszów
  Kontakt
 
 


Port Lotniczy Rzeszów Jasionka

Telefoniczna sprzedaż biletów lotniczych wszystkich linii:
801 005 059 lub 32 728 30 95

Telefon na lotnisko w Rzeszowie
+48 17 8520081

Linie lotnicze: RYANAIR oraz PLL LOT

Z Portu Lotniczego w Jasionce wykonywane są loty krajowe i międzynarodowe a także transkontynentalne. Linie lotnicze Ryanair wykonują loty do Londynu, Birmingham, Dublina i Bristolu. Linie lotnicze PLL LOT wykonują loty krajowe na trasie Rzeszów Warszawa Rzeszów, oraz Rzeszów Nowy Jork Rzeszów

Punkty usługowe na lotnisku:
- Wynajem aut (Avis, Mercato, Hertz, Ecar)
- Barek z kawą, herbata, zimnymi napojami i przekąskami
- Agencja celna, spedycja
- Punkt Informacji Turystycznej
- Bankomat (mastercard/eurocard, Visa)
- Kantor Wymiany Walut
- Sklep Baltona dla podróżnych posiadających karty pokładowe
- Wózki bagażowe

Odprawa biletowo - paszportowa rozpoczyna się na dwie godziny przed planowanym odlotem samolotu. Jeżeli jest to odprawa dotycząca lotu krajowego rozpoczyna się 90 minut przed odlotem. Najpóźniej na odprawę należy zgłosić się godzinę przed odlotem. Odprawa biletowa paszportowa odbywa się w okienku opisanym jako chek - in. Zamykana jest 40 minut przed planowanym odlotem samolotu.
Dokumenty niezbędne do odprawy to ważny paszport oraz bilet (numer rezerwacji). podczas odprawy oddajemy swój bagaż rejestrowany, otrzymujemy kartę pokładową, która upoważnia nas do wejścia na halę odlotów. Zanim jednak tam wejdziemy każdy pasażer i jego bagaż podręczny są dokładnie sprawdzane ze względów bezpieczeństwa. Na hali odlotów znajduje się stanowisko do którego należy podejść jeśli mamy coś do oclenia. Jest to czerwone przejście, Jeśli nie mamy nic do oclenia przechodzimy przez przejście zielone.

Życzymy miłej podróży.